Billboardy-bannery | Maxflorstudio®

ČO DOKÁŽEME

Billboardy

Potlač na billboard. V ponuke viac materiálových variant.

Bannery

Potlač na banner. V ponuke máme rôzne materiálove prevedenia.

Fólie

Potlačíme Vám fólie, ktoré je možné aplikovať na rôzne povrchy ako sú napr. sklo, kov, plexisklo, PVC a pod. Na vytlačené fólie je možné použiť aj tvarový orez.

Tlač

Profesionálna digitálna tlač na kvalitných strojoch. V ponuke veľa materiálových prevedení.

Inštalácia

Poskytujeme kompletné inštalácie našich produktov.

Prenájom reklamného miesta

Pripravujeme…
VEĽKOFORMÁTOVÁ TLAČ

Prezentujte sa velkolepo s možnosťou veľkoformátovej tlače. Dajte o sebe vedieť a to tak, že záujmete hneď na prvý pohlad. Ponúkame Vám rôzne možnosti prezentácie ako napr. bannery z PVC materiálu, ktoré su veľmi oblúbeným spôsobom reklamy a to nie len v interiéri ale taktiež aj v exteriéri. Banner je možné inštalovať na rôzne plochy ako sú napr. ploty, steny, rôzne konštrukcie. Zaujímavým spôsobom prezentácie je aj samolepiaca fólia. Fólie Vám buď priamo potlačíme alebo aj vyrežeme do požadovaného tvaru, kde je možné vyrezať rôzne tvary, texty a pod. Polep je možné aplikovať na okná, výklady ako aj automobily a pod. Ďalšie možnosti, ktoré ponúkame sú napr. magnetické fólie, špeciálne okenné one vision fólie (priepustné z jednej strany), podlahové fólie, papierové tapety, doskové materiály a viac…

PONUKA MATERIÁLOV

V ponuke máme viacero typov materiálov. Určite si vyberiete z našej širokej ponuky gramáži ako aj farebností materiálov. V ponuke máme aj dierkované materiály ako je napr. MESH. Tieto materiály sú vhodné na umiestnenie do exteriéru kde sú schopné odolávať poveternostným vplyvom… Taktiež máme v ponuke aj reflexné bannery, dajte o sebe vedieť aj v horšej viditeľnosti.

Naše skúsenosti
Design
95%
Tlač
95%
Orez
95%
Aplikácia
75%

NASADENIE

EXPRESNÁ VÝROBA

FÉROVÉ CENY

Billboardy-

bannery

Vytvoríme Vám pútavý a moderný grafický návrh či už banneru alebo billboardu a zabezpečíme tlač na špičkovej tlačiarni. Bannery pripravujeme s finalízáciou včetne “očiek” čiže Vy si ho už len nainštalujete na miesto. Taktiež  nie je problém Vám poskytnúť full servis s inštaláciou prípadne prenájmom reklamného miesta. V našej ponuke nájdete aj rôzne novinky ako je reflexný banner, prípadne skvelou alternatívou k PVC bannerom je špeciálny dierkovaný materiál MESH. Vďaka jeho perforovanosti je možné ho umiestniť do extrémne veterného prostredia kde bude prepúšťať vietor a tak nebude materiál namáhaný, čím sa inštalácie stávajú odolnejšími, ideálne riešenie pre ploty a pod. Medzi jeho ďalšiu výhodu patrí aj to, že prepúšta cez seba slnečné lúče a tak je ideálnym riešením aj pri inštaláciach cez okná budov a pod.

0
PROJEKTY
zrealizovaných projektov
0
KLIENTI
spokojných klientov
0
HODÍN
za počítačom

KLIENTI O NÁS POVEDALI

 • "Spolupráca je veľmi kreatívna a úspešná. Ako dcérska spoločnosť dodržiavame množstvo pravidiel pri tvorbe dizajnov a v tomto smere sú spoľahlivosť, dôslednosť a profesionalita najdôležitejšie vlastnosti pre správne fungujúcu spoluprácu. "
 • "Výborná dlhodobá spolupráca, doručenie zákazok vždy v predstihu. Profesionálny prístup!"

  AledoAledoCEO
 • "Veľká spokojnosť so službami a aj tovarom. Odporúčam"

 • "Super prácička veliká spokojnosť"
  Marek Si*ek Marek Si*ek súkromná osoba
 • "Veľmi som spokojná s prístupom a ochotou poradiť a nasmerovať k čo najlepšej variante finálneho zhotovenia produktu."
  Lucia Mi*jaňováLucia Mi*jaňovásúkromná osoba

Kontaktujte nás

Are you Human?

captcha

image
https://maxflorstudio.sk/wp-content/themes/larch/
https://maxflorstudio.sk/
#d05868
style5
scroll
Načítavajú sa príspevky ...
/home/maxflors/public_html/maxflorstudio.sk/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
off
on
off