Fotografia | Maxflorstudio®

ČO DOKÁŽEME

Produktová fotografia

Ku kvalitnému tovaru patrí neoddelitelne aj kvalitná fotografiu produktu. A to Vám vieme garantovať. Fotenie produktov na profesionálnej úrovni.

Reklamná fotografia

Reklamné fotografie môžu vystupovať ako samostatný fotografický prvok avšak časo sú sprevádzané aj s produktovou fotografiou alebo fotografiami interiéru / exteriéru. Možnosti fotenia sú prakticky neobmedzené.

Umelecká fotografia

Je melecky spracovaná fotografia s hlbšou ideou a vloženou myšlienkou.

Firemné portréty

Majú časté uplatnenie hlavne ako profesionálne prepracované profilové fotografie, ktoré kladú dôraz na charakter osoby a používajú sa najčastejšie na webstránky, facebook, Instagram a pod.

Finálne úpravy a efekty v programe

Finalizácia fotografií

ANALÓGOVÁ FOTOGRAFIA

Je v súčasnosti pre väčšinu ľudí už neznámym pojmom, v dnešnej dobe digitalizácie už nahradili klasickú analógovú fotografiu digitálne výstupy. Ale ja napriek tomu ju mnohí profesionálni fotografi vo svojej fotografickej práci stále úspešne využívajú. Ide o fotografiu, ktorú môžu zaznamenať na filmové políčko aj staré mechanické fotografické prístroje bez využitia moderných digitálnych technológií. Aj napriek jej pokročilému veku je možné vytvoriť pôsobivé fotografie. Všetko závisí od fotografického zámeru a umeleckého cítenia človeka.

DIGITÁLNA FOTOGRAFIA

Ponúkame Vám fotografie s najvyššou možnou kvalitou. Digitálne nasnímané na kvalitný fotoaparát. Ponúkame taktiež možné dodatočné vyladenie fotografií v profesionálnom programe. Fotografiu Vám vieme farebne a hustotne vyladiť tak aby bol výsledok čo najlepší, prípadne aplikovať rôzne efekty alebo fotomontáže.

Naše skúsenosti
Digitál
95%
Analóg
85%
Design
85%
Konzultácie
75%

UMELECKÉ CÍTENIE

KVALITA

FÉROVÉ CENY

Profesionálna

fotografia

Ponúkame Vám profesionálnu fotografiu. Máme rozsiahle skúsenosti v oblasti fotografie. Vieme Vám poskytnúť rôzne služby ohladom fotografie, či už produktovú fotografiu, reklamnú fotografiu, umelecké fotografie, svadobné fotografie, rône firemné fotografie ako aj fotografie priestorov a pod. Ponúkame Vám taktiež postprodukciu fotografí kde Vám vieme fotografie upraviť podľa Vašich požiadaviek v profesionálnom programe.

0
PROJEKTY
zrealizovaných projektov
0
KLIENTI
spokojných klientov
0
HODÍN
za počítačom

KLIENTI O NÁS POVEDALI

 • "Spolupráca je veľmi kreatívna a úspešná. Ako dcérska spoločnosť dodržiavame množstvo pravidiel pri tvorbe dizajnov a v tomto smere sú spoľahlivosť, dôslednosť a profesionalita najdôležitejšie vlastnosti pre správne fungujúcu spoluprácu. "
 • "Výborná dlhodobá spolupráca, doručenie zákazok vždy v predstihu. Profesionálny prístup!"

  AledoAledoCEO
 • "Veľká spokojnosť so službami a aj tovarom. Odporúčam"

 • "Super prácička veliká spokojnosť"
  Marek Si*ek Marek Si*ek súkromná osoba
 • "Veľmi som spokojná s prístupom a ochotou poradiť a nasmerovať k čo najlepšej variante finálneho zhotovenia produktu."
  Lucia Mi*jaňováLucia Mi*jaňovásúkromná osoba

Kontaktujte nás

Are you Human?

captcha

image
https://maxflorstudio.sk/wp-content/themes/larch/
https://maxflorstudio.sk/
#d05868
style5
scroll
Načítavajú sa príspevky ...
/home/maxflors/public_html/maxflorstudio.sk/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
off
on
off