Letáky, plagáty, vizitky, nálepky | Maxflorstudio®

ČO DOKÁŽEME

Letáky

Kvalitná a expresná tlač letákov. Skúste našu prvotriednu tlač. Na výber digitálna tlač alebo tlač ofsetom. Tlačíme ľubovoľné formáty a tlač realizujeme už od 1 kusu. Živé farby a foto kvalita zaručená.

Plagáty

Kvalitná a expresná tlač plagátov. Skúste našu prvotriednu tlač. Na výber rôzne druhy papiera ako aj ich gramáže. Tlačíme ľubovoľné formáty a tlač realizujeme už od 1 kusu. Živé farby a foto kvalita zaručená.

Vizitky

Kvalitná tlač vizitiek s možnosťou prípravy profesionálneho grafického návrhu. Stálosť a živosť farieb zaručená. Ponúkame Vám expresné dodanie. Zaručená dlhá životnosť. Pri pravidelnom odbere Vám ponúkame naše zľavy pre verných zákazníkov.

Nálepky

Na výber ponúkame rôzne druhy fólii.

1. Monomerická valcovaná fólia, je to najekonomickejšia vinylová fólia vhodná najmä do interiéru na jednoduchšie aplikácie, prípadne na krátkodobé použitie do exteriéru. Ideálna je na polep rovných povrchov (napr. tabule, samolepka na produkty a pod.). POnúkame Vám na výber viacero farebností a taktiež možnosť lekslej alebo matnej fólie. S podkladovým bielym alebo čiernym lepidlom (čierne je vhodné napr. na prekrytie starej reklamy). Taktiež máme v ponuke aj číre fólie (priehľadná fólia).

2. Polymerická valcovaná fólia, je vhodná pre interiérové aj exteriérové aplikácie no je ju možné použiť aj na nepravidelných povrchoch s miernymi záhybmi.

3. Liata fólia, je najkvalitnejšia fólia z vyššie uvedených. Použitie exteriér (aj interiér). Vhodné pre najnáročnejšie aplikácie v exteriéry ako napr.polep automobilov, 3D polep a pod.

Ďalej nájdete v našej ponuke aj okenné dierované samolepky (one way vision) alebo podlahové samolepky.

Ofset

Ofsetová tlač Vám zabezpečí, že Vaše obrázky budú pestré, ostré a dokonalé aj v tých najmenších detailoch. Technika ofsetovej tlače vyniká vysokou kvalitou, preto je výhodná najmä pri väčších objednávkach – čím viac chcete vytlačiť, tým sú nižšie náklady na jeden kus výtlačeného listu. Tento pomer nákladov a ceny súvisí s komplikovaným nastavením tlačiarne. Ofsetová tlač sa výborne hodí pre tlač letákov, časopisov, kalendárov a iných tlačovín vo vyšších výrobných nákladoch.

Digitál

Vytlačíme jednostranné alebo obojstranné letáky v rozmeroch A4, A5, A6, alebo aj štorcové formáty. Papier na letáky Vám odporúčame lesklý, tenký – 150 gr/m2 ale používajú sa aj stredne hrubé papiere, aby sa leták netrhal a bola by jeho životnosť dlhšia, odporúčaná gramáž 250 gr/m2.
PREZENTUJTE SA SVOJMU OKOLIU

Prezentujte Vašu firmy, ponúkame Vám viacero možností ako spropagovať Vašu firmu. Ponúkame Vám tlač od najmenších formátov až po mega formáty. Tlačíme vizitky kde adekvátne odprezentujete svoju firmu či už seba ako osobu, na výber Vám ponúkame rôzne druhy papiera z našej širokej škály. Ďalej nájdete v našej ponuke letáky, plagáty a rôzne propagačné materiály… Pozrite si naše portfólio projektov.

PONÚKAME ŠIROKÚ ŠKÁLU MATERIÁLOV

V ponuke máme rozličné materiály, či už svojou povrchovou úpravov alebo samotným zložením / gramážov. Radi Vám poradíme čo sa akurát hodí na daný produkt, ktorý by ste si chceli dať u nás vyrobiť. Povrchová úprava dá Vášmu produktu exkluzívny charakter a tak umocní aj jeho výsledný dojem.

Naše skúsenosti
Konzultácia
85%
Design
95%
Výber materiálov
95%
Tlač
100%

"Nič nie je v rozume, čo by predtým nebolo v zmysloch"

' JOHN LOCKE '

NASADENIE

EXPRESNÁ VÝROBA

FÉROVÉ CENY

Letáky, plagáty

vizitky, nálepky

Poskytujeme kvalitnú tlač letákov a prospektov v ľubovoľných formátoch do veľkosti A3. Možnosť použitia rôznych efektných papierov v rôznych gramážach. Využite klasické alebo atypické skladania letákov podľa vašich požiadaviek a nechajte vyniknúť na materiáloch precízne grafické spracovanie. Odprezentujte sa zaujímavými letákmi s funkčným designom, ktoré vždy upútajú Vášho zákazníka.

 

0
PROJEKTY
zrealizovaných projektov
0
KLIENTI
spokojných klientov
0
HODÍN
za počítačom

KLIENTI O NÁS POVEDALI

 • "Spolupráca je veľmi kreatívna a úspešná. Ako dcérska spoločnosť dodržiavame množstvo pravidiel pri tvorbe dizajnov a v tomto smere sú spoľahlivosť, dôslednosť a profesionalita najdôležitejšie vlastnosti pre správne fungujúcu spoluprácu. "
 • "Výborná dlhodobá spolupráca, doručenie zákazok vždy v predstihu. Profesionálny prístup!"

  AledoAledoCEO
 • "Veľká spokojnosť so službami a aj tovarom. Odporúčam"

 • "Super prácička veliká spokojnosť"
  Marek Si*ek Marek Si*ek súkromná osoba
 • "Veľmi som spokojná s prístupom a ochotou poradiť a nasmerovať k čo najlepšej variante finálneho zhotovenia produktu."
  Lucia Mi*jaňováLucia Mi*jaňovásúkromná osoba

Kontaktujte nás

Are you Human?

captcha

image
https://maxflorstudio.sk/wp-content/themes/larch/
https://maxflorstudio.sk/
#d05868
style5
scroll
Načítavajú sa príspevky ...
/home/maxflors/public_html/maxflorstudio.sk/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
off
on
off