Profesionálna potlač na textil | Maxflorstudio®

ČO DOKÁŽEME

Priama digitálna potlač

Kvalitná priama potlač na textil, príjemná na dotyk. Tlačíme výlučne ECO inkoustami. Dlhotrvácna tlač. Možnosť potlačiť bavlnu, polyester, riflovinu…

FLEX

Design vyrezaný na špeciálnych fóliach, ktoré sa následne tepelne fixujú na podklad. Možnosť rôznych metalických, reflexných, zaujímavo povrchovo upravených fólii a pod.

FLOCK

Design vyrezaný na špeciálnych semišových fóliach. 3D efekt designov a príjemný design na dotyk. Pridaná hodnota designu.

FLEX na potlač

Možnosť potlačiť FLEX fóliu a následne ju vyrezať na plotri do požadovaného tvaru a za tepelnej fixácie aplikovať na podklad.

Ponúkame široký sortiment textilu.
Vytvorte si jednoducho svoj design na našom E-shope.

Máme pre Vás online editor kde si jednoducho vytvoríte svoj produkt pridaním obrázkov z Vášho počítača alebo z našej galérie designov. Editor Vám rovno vyráta aj výrobnú cenu Vášho produktu. Je to intuitívne a jednoduché tak to skús.

Vyšívanie

Možnosť profesionálneho strojového vyšitia Vášho loga, rôzneho textu, designov… Na výber rôzne farby nití (neónove, reflexné a pod.)

Sieťotlač

Je veľkokapacitný spôsob tlače. Má vysokú odolnosť voči opotrebovaniu.  Dokážeme zabezpečiť vysokú vernosť požadovaných farieb definovaných napríklad v manuáloch pre logo, či firemnú identitu. Pre každú farbu použitú pri tlači je potrebné vytvoriť vlastnú tlačovú predlohu (technológiou nasvietenia ultrafialovým svetlom na sieťku), preto má takáto tlač obmedzený počet použitých farieb. Ideálne 1 až 6 farieb.

Cena je závislá od počtu objednaných kusov a počtu použitých farieb. Môžete si u nás vybrať aj špeciálne odtiene ako zlatú a striebornú, prípadne farby s rôznymi efektami.

Farebná paleta 1–6 farieb.

Minimálna produkcia od 50 kusov

2D - 3D Sublimácia

Proces sublimácie sa uskutočňuje pomocou tlače na tlačiarni z profesionálnych sublimačných farieb a pomocou prenosového papiera.

Prenos tlače na samotný materiál sa uskutočňuje pomocou tepelného procesu a vysokého tlaku. Sublimačná tlač vďačí svojim jedinečným vlastnostiam chemickému procesu, na ktorom je celá tehnológia založená.

Sublimačné atramenty sú farbivá, ktoré sa viažu výlučne na polyesterové vlákna. Počas lisovania v špeciálnom zariadení, ktorým je termotlač- sú ohrievaé pomocou vysokej teploty pričom menia svoj fyzikálny stav z kvapaliny na plyn.

Na druhej strane sa polyesterové vlákna pod vysokým vplyvom tepla otvárajú a prijímajú farbivo, ktoré preniká do ich vnútra. Obraz vytvára dojem celku a je takmer nepostrehnuteľný dotykom. Vieme Vám poskytnúť sublimačnú tlač ako na plošné materiály taktiež na rôzne reklamné predmety v 3D.

DTG PRIAMA POTLAČ NA TEXTIL

Digitálna priama potlač na textil (Direct to Garment Printing) patrí k najmodernejším druhom potlače na textilu. Naša firma vlastní 2 kusy profesionálnych DTG tlačiarní EPSON. Tieto stroje fungujú na princípe tlače CMYK + potlač bielou farbou. Pri tlači sa atrament priamo aplikuje do vlákna textilu. Na biely textil sa aplikuje čisto farba CMYK, na farebný textil sa najprv aplikuje biela podtlač, ktorá spraví podklad na ktorý sa potom aplikuje farba CMYK. Designy sú pekné výrazne, živé farby. Následne sa textil tepelne zafixovavá lisom. Digitálna potlač garantuje kvalitné výsledky na svetlom aj tmavom textile. Pri tlači používame výlučne ECO inkousty riediteľné vodou, bez toxínov, bezpečné pre deti a dojčatá.  

VÝHODY DTG PRIAMEJ POTLAČE

Výhody digitálnej potlače sú, že neplatíte žiadne vedlajšie náklady, ako pri sieťotlači, máte na výber neobmedzený počet farieb na tlač pri rovnakej cene za potlač. Možnosť tlače farebných prechodov, efektov. Potlač Vám pripravíme už od 1 kusu, čiže nie je problém ani prípadná dotlač kusov a pod. Na našom e-shope nájdete online editor kde si môžete vytvoriť svoj originálny produkt online z pohodlia domova.

Naše skúsenosti
DTG priama potlač
100%
FLEX
98%
FLOCK
98%
Sieťotlač
98%
Sublimácia
98%

"Súťaživosť ostrí schopnosti, ktoré však môžu byť efektívne využité iba v spolupráci s ostatnými"

' JOHN ADAIR '

TRVÁCNOSŤ

KVALITA

FÉROVÉ CENY

Profesionálna potlač

na textil

Ponúkame Vám viaceré techniky potlače na textil. Medzi najoblúbenejšiu techniku patrí DTG priama potlač na textil, kde je možné tlačiť design s farebnými prechodmi a tieňovaním. Kvalita je porovnateľná so sieťotlačou a potlač je príjemná na dotyk a dlhotvrácna. Na potlač používame výlučne ECO inkousty, čiže potlač nie je škodlivá voči zdraviu a životnému prostrediu. Možnosť tlače fotiek, zložitých designoiv a pod. Medzi ďaľšie možnosti patrí FLOCK a FLEX, je to technika kde sa design vyreže na plotri do fólie a následne sa tepelne aplikuje na textil. V ponuke veľa variant fólii, ako napr. reflexné, Fosforové, semišové, rôzne imitácie povrchov (koža, carbon, drevo a pod.) Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti tlače na textil. Zverte sa do rúk profesionálom.

0
PROJEKTY
zrealizovaných projektov
0
KLIENTI
spokojných klientov
0
HODÍN
za počítačom

KLIENTI O NÁS POVEDALI

 • "Spolupráca je veľmi kreatívna a úspešná. Ako dcérska spoločnosť dodržiavame množstvo pravidiel pri tvorbe dizajnov a v tomto smere sú spoľahlivosť, dôslednosť a profesionalita najdôležitejšie vlastnosti pre správne fungujúcu spoluprácu. "
 • "Výborná dlhodobá spolupráca, doručenie zákazok vždy v predstihu. Profesionálny prístup!"

  AledoAledoCEO
 • "Veľká spokojnosť so službami a aj tovarom. Odporúčam"

 • "Super prácička veliká spokojnosť"
  Marek Si*ek Marek Si*ek súkromná osoba
 • "Veľmi som spokojná s prístupom a ochotou poradiť a nasmerovať k čo najlepšej variante finálneho zhotovenia produktu."
  Lucia Mi*jaňováLucia Mi*jaňovásúkromná osoba

Kontaktujte nás

Are you Human?

captcha

image
https://maxflorstudio.sk/wp-content/themes/larch/
https://maxflorstudio.sk/
#d05868
style5
scroll
Načítavajú sa príspevky ...
/home/maxflors/public_html/maxflorstudio.sk/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
off
on
off