Reklamné plochy | Maxflorstudio®

ČO DOKÁŽEME

Grafická príprava

Vytvorenie vizuálne zaujímavého designu, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad čo je veľmi podstatné pri reklamných plochách.

Tlač

Zabezpečíme Vám expresnú tlač na profesionálnych strojoch.

Materiál

Odporúčime Vám najlepší prezentačný materiál pre danú plochu a poradíme Vám najlepšiu variantu zhotovenia pre daný priestor.

Zalamovanie textov

Príprava textov a ich zalamovanie pred samotnou tlačou kníh, časopisov, novín a pod.

Pozvánky, oznámenia, pohladnice, vstupenky

Navrhneme Vám pozvánky, oznámenia, pohladnice, k akéjkoľvek príležitosti- k svadbám, promóciam, stužkovým, výstavam… Novoročné a Vianočné priania. Vstupenky na výstavy, vernisáže, akcie.

Tabule, cedulky, billboardy

Navrhneme Vám designy so zameraním na vonkajšie použitie, rozmerovo pútavé a prehľadné aby tak zaujali čo najviac pozorovateľov.
KRÁSNY A FUNKČNÝ GRAFICKÝ DESIGN

Atraktívny grafický design je to čo na prvý okamih záujme vašich klientov, či už súčasných alebo potencionálnych. Kladieme dôraz na čistotu designu a grafické prvky, ktoré záujmu na prvý pohľad a upútajú oko zákazníka. Kladieme dôraz na to aby sa váš potencionálny zákazník pri prvom kontakte ihneď orientoval v tom čo ponúkate a čo mu chcete zdeliť. Preto sa zameriavame na to, aby štruktúra a grafický design priviedli zákazníka k nákupnému rozhodnutiu. Dizajn vytvárame na mieru vašej cieľovej skupine. Pozrite si naše portfólio projektov.

AKO TVORÍME GRAFICKÝ DESIGN

Grafický design tvoríme s dlhoročnými skúsenosťami. Máme u nás vyštudovaných grafikov, ktorý sa venujú grafickému designu nespočetne veľa rokov. Umelecké vnímanie je ich každodennou záležitosťou. Radi vám poradia a pomôžu s najlepším výberom podkladov na zhotovenie funkčného designu. Design vytvárame tak, aby bol nielen atraktívny, ale predovšetkým funkčný a z hľadiska použiteľnosti aj správne navrhnutý. Pravidelne vyhľadávame najnovšie psychologické štúdie a rôzne marketingové výskumy.

Naše skúsenosti
Illustrator
95%
Photoshop
95%
In Design
85%

"Ak si myslíte, že dobrý dizajn je drahý, mali by ste sa pozrieť na cenu zlého dizajnu"

' RALF SPETH '

NASADENIE

KVALITA

FÉROVÉ CENY

Reklamné

plochy

Vieme poskytnúť kompletný servis ohľadne grafickej prípravy až po tlač na čo najlepšie použiteľný materiál pre Vás a pre dané umiestnenie v priestore. Pripravený design pre Vás vieme expresne vytlačiť a aj nainštalovať na danú plochu. Vieme vám splniť takmer všetky priania. Vieme pracovať buď s podkladmi, ktoré nám dodáte, alebo vám vieme zabezpečiť aj profesionálnu fotografiu, kontrolu/úpravu textov a pod.

0
PROJEKTY
zrealizovaných projektov
0
KLIENTI
spokojných klientov
0
HODÍN
za počítačom

KLIENTI O NÁS POVEDALI

 • "Spolupráca je veľmi kreatívna a úspešná. Ako dcérska spoločnosť dodržiavame množstvo pravidiel pri tvorbe dizajnov a v tomto smere sú spoľahlivosť, dôslednosť a profesionalita najdôležitejšie vlastnosti pre správne fungujúcu spoluprácu. "
 • "Výborná dlhodobá spolupráca, doručenie zákazok vždy v predstihu. Profesionálny prístup!"

  AledoAledoCEO
 • "Veľká spokojnosť so službami a aj tovarom. Odporúčam"

 • "Super prácička veliká spokojnosť"
  Marek Si*ek Marek Si*ek súkromná osoba
 • "Veľmi som spokojná s prístupom a ochotou poradiť a nasmerovať k čo najlepšej variante finálneho zhotovenia produktu."
  Lucia Mi*jaňováLucia Mi*jaňovásúkromná osoba

Kontaktujte nás

Are you Human?

captcha

image
https://maxflorstudio.sk/wp-content/themes/larch/
https://maxflorstudio.sk/
#d05868
style5
scroll
Načítavajú sa príspevky ...
/home/maxflors/public_html/maxflorstudio.sk/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
off
on
off