Video-edit | Maxflorstudio®

NAŠE SLUŽBY

Kamera

Video je v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou komunikačnej stratégie moderných firiem. Približuje Vašim potencionálnym zákazníkom príbeh vašej značky / firmy, vyvoláva v zákazníkoch pozitívne emócie a tým pádom aj posilňuje dôveru vo Vašej cieľovej skupine. Ak chcete zviditeľniť a dať o svojej firme vedieť širokému okoliu, ste na správnej adrese.

Strih videa do finálnej podoby

Zhotovíme Vám video presne podľa Vašich požiadaviek.

V prevej fáze Vám vytvoríme scenár podľa vašej požiadavky, ktorý bude obsahovať nami predložené nápady na realizáciu. Postrehy, ktoré by Vám mali zaručiť čo najlepší finálny výsledok videa. Všetko spolu odkonzultujeme.

Efekty

Vieme Vám ponúknuť širokú škálu efektov. Fantázii sa medze nekladú a náš skúsený designér Vám je plne k dispozícii, rád Vám poradí ake efekty by bolo dobré použiť aby vyzeralo video čo najzaujímavejšie.

Maskovanie

Maskovanie nám umožňuje vymaskovať postavu, respektíve objekt s ktorým následne môžeme pracovať. S výslednou maskou potom pracujeme ďalej, je možné zmeniť farebnosť pozadia, pridať ďalšie objekty zdanlivo do priestoru alebo pridať obrys a rôzne úpravy. Maskovanie je veľmi dôležitou súčasťou vytvárania impozantného videa.

Práca s textom

Do videa Vám bez problémov vložíme rôzne textové elementy prípadne titulky. Aj na samotný text je možné použiť rôzne efekty zobrazenia, prelínania a pod. Všetko Vám konkrétne vysvetlíme a odprezentujeme Vám všetky možnosti.

Postprodukcia

V postprodukcii sa za pomoci grafického editora pridajú do videa titulky, hovorené slovo prípadne vyzuálne efekty, animácie. Následne prebehne color grading (farebná úprava videa), do videa implementujeme hudobný podklad a potrebné zvukové efekty.

Finálnou fázou je export videa do Vami požadovaného formátu a následné odovzdanie videa.

TVORBA VIDEÍ

Tvorba videí u nás prebieha prakticky od prvého kroku a to od samotnej kreatívy cez zhotovenie scenáru až po samotnú videoprodukciu, nakrúcanie, strih, efekty,  postprodukciu. Ak sú potrebné sprievodné titulky vieme spraviť aj titulkovanie. Nami vytvorené animácie kreatívne dotvoria každé promo vídeo. Naši grafici sa Vám vedia postarať o presne na mieru spravené ilustrácie do Vášho videa, aby bolo Vaše video čo najzaujímavejšie pre Vašich zákazníkov. Ak už máte zábery pripravené, nemáme problém pracovať ani s nimi. Úprava Vami dodaného videa nie je pre nás žiadnym problémom a zeditujeme ho podľa Vašich požiadaviek.

Naše skúsenosti

Efekty
95%
Design
85%
Strih
85%
Postprodukcia
90%

Všetko začína vždy
NÁPADOM

Máte svoj produkt na ktorý potrebujete zhotoviť marketing? Dobrý spôsob akým začať je zhotovenie produktového videa. Prípadne ste organizátorom akcií rôzneho charakteru, z ktorých potrebujete natočiť promo video, zdokumentovanie akcie? Alebo pripravujete pravidelne akcie a potrebujete vždy zaujímavý trailer na tú ďalšiu? Potrebujete predviesť svojim potencionálnym investorom promo video z Vášho plánovaného projektu, ktorý nie je ešte zhmotnený do finálnej podoby? Video reklama je neoddeliteľnou súčasťou dnešnej doby a hýbe svetom, nie je problém pre Vás vytvoriť všetky tieto spomínané atribúty.

FAKTY O NAŠOM ŠTÚDIU

0
PROJEKTOV
0
ZA POČÍTAČOM
0
KLIENTOV
0
FRAME-OV

"Ak si myslíte, že dobrý dizajn je drahý, mali by ste sa pozrieť na cenu zlého dizajnu"

' RALF SPETH '

NAŠE POSLEDNÉ PRÁCE

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY

Kontaktujte nás

Are you Human?

captcha

image
https://maxflorstudio.sk/wp-content/themes/larch/
https://maxflorstudio.sk/
#d05868
style5
scroll
Načítavajú sa príspevky ...
/home/maxflors/public_html/maxflorstudio.sk/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
off
on
off