Web design | Maxflorstudio®

ČO DOKÁŽEME

Komplet firemná identita

Vytvoríme Vám kompletnú firemnú identitu Vašej stránky. Vieme Vám vytvoriť komplet design na mieru od loga až po bannery na stránke a viac…

Tvorba reklamných bannerov

Prípravíme Vám na mieru reklamné bannery, ktoré môžete použiť v reklamných kampaniach na sociálnych sieťach. Prípadne na reklamy v časopisoch a pod.

Produktové fotografie

Profesionálne nafotenie produktových fotografií na Vašu webstránku. Fotografie, ktoré záujmu Vašuch zákazníkov hneď na prvý pohľad. Prvý dojem je vždy dôležitý a hlavne čo sa týka produktov.

Registrácia domény

Doménu najlepšie využijete na uloženie vlastnej webovej stránky. Ponúkame Vám rôzne variácie koncoviek stránok ako je napr. (.sk /.com / .org a pod…) S doménou získavate aj svoj originálny e-mail na Vašu webstránku.

Web Hosting

Navrhneme Vám designy so zameraním na vonkajšie použitie, rozmerovo pútavé a prehľadné aby tak zaujali čo najviac pozorovateľov.

Spravovanie webstránky

Vieme Vám ponúknuť kompletné spravovanie Vašej webstránky. Od pridávania produktových fotografií cez spracovávanie bannerov, tvorenie textov a skompletizovávanie  zaujímavého obsahu webstránky.
KRÁSNY A FUNKČNÝ WEBDIZAJN

Atraktívny webdizajn nie je jediné kritérium, ktoré treba splniť aby bol úspech vašej webstránky zaručený. Na čo by vám bol pútavý design webstránky, pokiaľ by sa v ňom potenciálny zákazník strácal a neorientoval a vo výsledku nič  nenakúpi? Preto sa u nás zameriavame hlavne na to, aby samotná štruktúra a grafická úprava webstránok priviedla zákazníka vo finále k nákupnému rozhodnutiu. Precízne si zistíme všetko o vašej cieľovej skupine a design vytvoríme tak aby bol presne na mieru vašej cieľovej skupine.

AKO TVORÍME DIZAJN WEBOV

Webdizajn vytvárame na základe našich nadobudnutých skúsenostiach tak, aby bol nielen atraktívny po vizuálne stránke, ale hlavne funkčný a z hľadiska použiteľnosti aj správne navrhnutý. Pravidelne sledujeme inovácie a novinky vo svete webdesignu. Design webstránok sústredíme hlavne na responzivitu a 100% funkčnosť na všetkých zariadeniach. Tak sa nemusíte báť, že vaša webstránka nebude správne fungovať na rôznych zariadeniach.

Naše skúsenosti
Design
90%
Konzultácie
75%
Wordpress
85%
Prestashop
85%

RESPONZÍVNY DESIGN

Umožňuje plynulé prispôsobenie obsahu obrazovke. Využíva spravidla percentá na zadávanie šírok textu aj obrázkov a flexibilný grid. Webstránka sa plynulo prispôsobí akejkoľvek šírke pri zmenšovaní obrazovky

WORDPRESS-PRESTASHOP ROZHRANIE

Sú redakčné systémy pre webstránky, prevažne pre blogy, portfólia, ale už aj pre iné typy stránok ako  produktové, e-shopy.

REALIZÁCIA TÉM

Možnosť zhotovenia témy, ktorá by najviac vyhovovala vašim požiadavkám a najlepšie prezentovala vaše služby / produkty.

Web

design

Vzhľad webstránky je to prvé, s čím sa Váš potenciálny zákazník stretne. Vytvárame kvalitný obsah webstránok ako aj ich pútavý design. Dôraz kladieme hlavne na funkčnosť webstránky a kvalitu použitého designu aby bol pre Vašich zákazníkov hlavne atraktívny. Dizajn webstránky Vám bude budovať imidž firmy a taktiež zvyšovať dôveryhodnosť u zákazníkov. Je dôležité, aby webstránka komunikovala s návštevníkom a lákala ho nakúpiť či využiť Vaše služby.

0
PROJEKTY
zrealizovaných projektov
0
KLIENTI
spokojných klientov
0
HODÍN
za počítačom

KLIENTI O NÁS POVEDALI

 • "Spolupráca je veľmi kreatívna a úspešná. Ako dcérska spoločnosť dodržiavame množstvo pravidiel pri tvorbe dizajnov a v tomto smere sú spoľahlivosť, dôslednosť a profesionalita najdôležitejšie vlastnosti pre správne fungujúcu spoluprácu. "
 • "Výborná dlhodobá spolupráca, doručenie zákazok vždy v predstihu. Profesionálny prístup!"

  AledoAledoCEO
 • "Veľká spokojnosť so službami a aj tovarom. Odporúčam"

 • "Super prácička veliká spokojnosť"
  Marek Si*ek Marek Si*ek súkromná osoba
 • "Veľmi som spokojná s prístupom a ochotou poradiť a nasmerovať k čo najlepšej variante finálneho zhotovenia produktu."
  Lucia Mi*jaňováLucia Mi*jaňovásúkromná osoba

Kontaktujte nás

Are you Human?

captcha

image
https://maxflorstudio.sk/wp-content/themes/larch/
https://maxflorstudio.sk/
#d05868
style5
scroll
Načítavajú sa príspevky ...
/home/maxflors/public_html/maxflorstudio.sk/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
off
on
off