Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| color | biela, čierna, tmavomodrá, svetlosivý melír, žltá, kráľovská modrá, fľaškovozelená, červená, piesková, khaki, oranžová, tmavosivý melír, svetlomodrá, nebeská modrá, trávová zelená, smaragdovozelená, marlboro červená, kávová, svetlá khaki, ružová, purpurová, fuchsiová, tyrkysová, fuchsia red, denim, limetková, malinová, fialová, tmavá bridlica, green apple, petrol blue, ebony gray, mätová, citrónová, korálová, polnočná modrá, mandarínková oranžová, frost, oceľovo sivá, military, snorkel blue, garnet, šalviová, orchideová |
| Farba | Farba, čierna, tmavomodrá, svetlosivý melír, žltá, kráľovská modrá, fľaškovozelená, červená, piesková, khaki, oranžová, tmavosivý melír, svetlomodrá, nebeská modrá, trávová zelená, smaragdovozelená, marlboro červená, kávová, svetlá khaki, ružová, purpurová, fuchsiová, tyrkysová, fuchsia red, denim, limetková, malinová, fialová, tmavá bridlica, green apple, petrol blue, ebony gray, mätová, citrónová, korálová, polnočná modrá, mandarínková oranžová, frost, oceľovo sivá, military, snorkel blue, garnet, šalviová, orchideová, mandľová |
| 1340112 | Farba |
| 1340212 | Farba |
| 1340312 | Farba |
| 1340412 | Farba |
| 1340512 | Farba |
| 1340612 | Farba |
| 1340712 | Farba |
| 1340812 | Farba |
| 1340912 | Farba |
| 1341112 | Farba |
| 1341212 | Farba |
| 1341412 | Farba |
| 1341512 | Farba |
| 1341612 | Farba |
| 1341912 | Farba |
| 1342312 | Farba |
| 1342712 | Farba |
| 1342812 | Farba |
| 1343017 | Farba |
| 1344012 | Farba |
| 1344312 | Farba |
| 1344412 | Farba |
| 1344912 | Farba |
| 1346012 | Farba |
| 1346212 | Farba |
| 1346312 | Farba |
| 1346412 | Farba |
| 1346712 | Farba |
| 1349212 | Farba |
| 1349312 | Farba |
| 1349412 | Farba |
| 1349512 | Farba |
| 1349612 | Farba |
| 134A112 | Farba |
| 1348712 | Farba |
| 134A212 | Farba |
| 134A716 | Farba |
| 1343613 | Farba |
| 1346913 | Farba |
| 1347012 | Farba |
| 1348612 | Farba |
| 134C912 | Farba |
| 134D112 | Farba |
| Pohlavie | Dámske, Pohlavie |
| Materiálové zloženie | 100 % bavlna, Materiálové zloženie |
| Gramáž | 160 g/m², Gramáž |
| Prateľné na | 40 °C, 30 °C |
| Úpravy | silikónová úprava |
| Ks vo vrecku | 10ks,,, |
| Etiketa | saténová,,, |
















































Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.