Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| color | biela, čierna, tmavomodrá, žltá, kráľovská modrá, červená, oranžová, tmavosivý melír, svetlomodrá, trávová zelená, purpurová, tyrkysová, limetková, fialová, green apple, petrol blue, mätová, citrónová, korálová, polnočná modrá, mandarínková oranžová, svetlosivý melír, ružová, khaki, military, frost, oceľovo sivá, fuchsia red, šalviová, orchideová |
| Farba | Farba, čierna, tmavomodrá, žltá, kráľovská modrá, červená, oranžová, tmavosivý melír, svetlomodrá, trávová zelená, purpurová, tyrkysová, limetková, fialová, green apple, petrol blue, mätová, citrónová, korálová, polnočná modrá, mandarínková oranžová, svetlosivý melír, ružová, khaki, military, frost, oceľovo sivá, fuchsia red, šalviová, orchideová |
| 1220118 | Farba |
| 1220218 | Farba |
| 1220412 | Farba |
| 1220512 | Farba |
| 1220718 | Farba |
| 1221112 | Farba |
| 1221218 | Farba |
| 1221412 | Farba |
| 1221612 | Farba |
| 1224013 | Farba |
| 1224412 | Farba |
| 1226212 | Farba |
| 1226412 | Farba |
| 1229212 | Farba |
| 1229312 | Farba |
| 1229512 | Farba |
| 1229612 | Farba |
| 122A112 | Farba |
| 1228712 | Farba |
| 122A212 | Farba |
| 1220312 | Farba |
| 1223017 | Farba |
| 1220915 | Farba |
| 1226912 | Farba |
| 122A717 | Farba |
| 1223616 | Farba |
| 1224912 | Farba |
| 122C913 | Farba |
| 122D113 | Farba |
| Pohlavie | Dámske, Pohlavie |
| Materiálové zloženie | 100 % bavlna, Materiálové zloženie |
| Gramáž | 150 g/m², Gramáž |
| Prateľné na | 40 °C, 30 °C |
| Úpravy | silikónová úprava |
| Ks vo vrecku | 10ks,,, |
| Etiketa | saténová,,, |
































Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.