Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,08 kg |
|---|---|
| color | tmavomodrá |
| Farba | Farba |
| Pohlavie | Detské |
| Materiálové zloženie | 100 % bavlna |
| Gramáž | 150 g/m² |
| Etiketa | saténová |
| Typ aplikácie | digitálna tlač,sieťotlač,digitálny transfer,litho transfervýmena etikiet |
Reklamné a grafické štúdio Predaj: +421 907 434 461, Podpora: +421 907 434 461
pruhy v kombinácii biela a tmavomodrá
strih s bočnými švami
úzky lem priekrčníka z rebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu
vnútorná časť priekrčníka začistená páskou z povrchového materiálu
spevnenie ramenných švov páskou
| Hmotnosť | 0,08 kg |
|---|---|
| color | tmavomodrá |
| Farba | Farba |
| Pohlavie | Detské |
| Materiálové zloženie | 100 % bavlna |
| Gramáž | 150 g/m² |
| Etiketa | saténová |
| Typ aplikácie | digitálna tlač,sieťotlač,digitálny transfer,litho transfervýmena etikiet |
Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.
Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.