Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,22 kg |
|---|---|
| color | biela, čierna, tmavomodrá, svetlosivý melír, žltá, kráľovská modrá, fľaškovozelená, červená, piesková, khaki, oranžová, tmavosivý melír, bordová, svetlomodrá, nebeská modrá, hrášková zelená, tyrkysová, green apple, citrónová, frost, snorkel blue, garnet, trávová zelená |
| Farba | Farba, čierna, tmavomodrá, svetlosivý melír, žltá, kráľovská modrá, fľaškovozelená, červená, piesková, khaki, oranžová, tmavosivý melír, bordová, svetlomodrá, nebeská modrá, hrášková zelená, tyrkysová, green apple, citrónová, frost, snorkel blue, garnet, trávová zelená |
| 2020113 | Farba |
| 2020213 | Farba |
| 2020313 | Farba |
| 2020413 | Farba |
| 2020513 | Farba |
| 2020613 | Farba |
| 2020713 | Farba |
| 2020813 | Farba |
| 2020913 | Farba |
| 2021113 | Farba |
| 2021213 | Farba |
| 2021313 | Farba |
| 2021413 | Farba |
| 2021513 | Farba |
| 2023913 | Farba |
| 2024417 | Farba |
| 2029213 | Farba |
| 2029613 | Farba |
| 202A713 | Farba |
| 2027013 | Farba |
| 2028613 | Farba |
| 2021613 | Farba |
| Pohlavie | Pánske, Pohlavie |
| Materiálové zloženie | 100 % bavlna, Materiálové zloženie |
| Gramáž | 180 g/m², Gramáž |
| Prateľné na | 40 °C, 30 °C |
| Úpravy | silikónová úprava |
| Minimálny odber | 1ks,,, |
| Etiketa | tkaná,,, |























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.