Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| color | biela, čierna, tmavomodrá, žltá, kráľovská modrá, fľaškovozelená, červená, oranžová, tmavosivý melír, svetlomodrá, nebeská modrá, tyrkysová, green apple, purpurová, khaki, polnočná modrá, oceľovo sivá, trávová zelená, dark green |
| Farba | Farba, čierna, tmavomodrá, žltá, kráľovská modrá, fľaškovozelená, červená, oranžová, tmavosivý melír, svetlomodrá, nebeská modrá, tyrkysová, green apple, purpurová, khaki, polnočná modrá, oceľovo sivá, trávová zelená, dark green |
| 2200113 | Farba |
| 2200213 | Farba |
| 2200413 | Farba |
| 2200513 | Farba |
| 2200613 | Farba |
| 2200713 | Farba |
| 2201112 | Farba |
| 2201213 | Farba |
| 2201412 | Farba |
| 2201513 | Farba |
| 2204413 | Farba |
| 2209212 | Farba |
| 2204014 | Farba |
| 2200917 | Farba |
| 2208713 | Farba |
| 2203612 | Farba |
| 2201616 | Farba |
| 220D312 | Farba |
| Pohlavie | Dámske, Pohlavie |
| Prateľné na | 40 °C, 30 °C, Prateľné na |
| Materiálové zloženie | Materiálové zloženie |
| Etiketa | tkaná |
| Gramáž | 200 g/m² |
| Typ aplikácie | výšivka,sieťotlač,digitálny transfer,litho transfervýmena etikiet |
| Minimálny odber | 1ks,,, |
















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.