Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| color | biela, čierna, tmavomodrá, svetlosivý melír, žltá, kráľovská modrá, červená, khaki, oranžová, tmavosivý melír, svetlomodrá, nebeská modrá, trávová zelená, smaragdovozelená, svetlá khaki, ružová, tyrkysová, denim, limetková, malinová, fialová, green apple, mätová, citrónová, korálová, polnočná modrá, mandarínková oranžová, military, frost, snorkel blue, garnet |
| Farba | Farba, čierna, tmavomodrá, svetlosivý melír, žltá, kráľovská modrá, červená, khaki, oranžová, tmavosivý melír, svetlomodrá, nebeská modrá, trávová zelená, smaragdovozelená, svetlá khaki, ružová, tyrkysová, denim, limetková, malinová, fialová, green apple, mätová, citrónová, korálová, polnočná modrá, mandarínková oranžová, military, frost, snorkel blue, garnet, orchideová, šalviová |
| 1380108 | Farba |
| 1380208 | Farba |
| 1380308 | Farba |
| 1380408 | Farba |
| 1380508 | Farba |
| 1380708 | Farba |
| 1380907 | Farba |
| 1381108 | Farba |
| 1381207 | Farba |
| 1381408 | Farba |
| 1381508 | Farba |
| 1381608 | Farba |
| 1381907 | Farba |
| 1382807 | Farba |
| 1383008 | Farba |
| 1384408 | Farba |
| 1386008 | Farba |
| 1386208 | Farba |
| 1386308 | Farba |
| 1386408 | Farba |
| 1389208 | Farba |
| 1389507 | Farba |
| 1389607 | Farba |
| 138A107 | Farba |
| 1388707 | Farba |
| 138A207 | Farba |
| 1386907 | Farba |
| 138A711 | Farba |
| 1387007 | Farba |
| 1388607 | Farba |
| 138D107 | Farba |
| 138C907 | Farba |
| Pohlavie | Detské, Pohlavie |
| Materiálové zloženie | 100 % bavlna, Materiálové zloženie |
| Gramáž | 160 g/m², Gramáž |
| Prateľné na | 40 °C, 30 °C |
| Úpravy | silikónová úprava |
| Ks vo vrecku | 10ks,,, |
| Etiketa | saténová,,, |



































Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.